Relacja z promocji płyty „Kolędy w podróż wigilijną vol.2” Octavii Kay

Powoli nadrabiamy wszystkie zaległości, dotyczące spotkań i promocji, w których mieliśmy okazję uczestniczyć od października tego roku.Wczoraj na naszej stronie pojawiła się krótka relacja z promocji płyty Octavii KAY, zatytułowanej „Kolędy w podróż wigilijną vol. 2”.

Promocja albumu z kolędami wokalistki i flecistki Octavii Kay odbyła się 30.11.2017 w Studiu U22 w Warszawie. Mieszkająca na co dzień w Londynie artystka pięknymi wykonaniami kolęd (z efektownymi jazzowymi elementami) wprowadziła wszystkich zebranych w rodzinny, świąteczny nastrój.

Relację ze spotkania można przeczytać pod tym linkiem

Fragment relacji: „Podczas spotkania mogliśmy wysłuchać kilku kolęd zaśpiewanych na żywo z udziałem gitarzysty. Od razu muszę zaznaczyć, że zaprezentowane na żywo interpretacje  zdecydowanie różniły się od tych zawartych na promowanym krążku. Artystka pozwoliła sobie na więcej „szaleństwa”, na dołożenie jazzowych elementów. Dzięki temu te tak dobrze znane kolędy naprały nowego oblicza. A przy tym nie straciły nic ze swojego wyjątkowego charakteru. Ponadto mieliśmy okazję posłuchać utworów z płyty oraz obejrzeć nowy teledysk artystki, nakręcony do kolędy „Cicha noc”.

**********

Our report from the promotion of the CD with Christmas carols by Octavia Kay

**********

 

Author: Artmundus