Wieczór sylwestrowy w Teatrze Buffo – „Imię” i „Boeing Boeing”

Ostatni dzień roku należy spędzić w doborowym towarzystwie, dlatego Tito Productions zaprasza do Teatru Buffo – tam widzów bawić będzie plejada najlepszych polskich aktorów.

  • „Imię” to doskonałe i zabawne dialogi, żywe, wyraziste postaci, zaskakujące zwroty akcji oraz cięty humor.

Inscenizacja francuskiej sztuki pt. „Imię” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza nie jest komedią pozbawioną refleksji, a śmiech bywa tutaj gorzki. W tej sztuce błahy powód generuje konflikt, uświadamiając bohaterom to, co zostało zaprzepaszczone w ich życiu.

Akcja spektaklu rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (#SzymonBobrowski) i jego żonę Elisabeth (#MałgorzataForemniak) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście to przyjaciel domu, puzonista – Claude (#MarcinHycnar), brat Elisabeth błyskotliwy przedsiębiorca – Vincent (#WojciechMalajkat) oraz jego dużo młodsza ciężarna partnerka Anna (#DorotaKrempa). W tym gronie przebieg spotkania zdawał się przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. Całe zamieszanie wywoła z pozoru niewinne pytanie o planowane imię dla dziecka.

31 grudnia, godz. 21.30
Teatr Buffo

  • W SYLWESTROWY WIECZÓR warto odleć ze śmiechu podczas spektaklu „Boeing Boeing”.

Na scenie m.in. Rafał Królikowski, Krzysztof Wieszczak, Dominika Figurska, Maciej Wierzbicki i Agata Pruchniewska.

„Boeing Boeing” to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego. W 1991 roku została wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień – 17 500 w 55 krajach świata. 
„Boeing Boeing” ląduje na stałe również w Polsce w niezwykłej adaptacji Bartosza Wierzbięty.

31 grudnia godz. 17:00 
Teatr Studio Buffo ul. Marii Konopnickiej 6

Bilety: tel. 22 625 47 09, 22 33 90 771

**********

New Year’s Eve in Teatr Buffo

**********

Author: Artmundus