Dżem zagra w Warszawie w grudniu przyszłego roku

Uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiego blues-rocka, mający na swoim koncie takie nieśmiertelne przeboje, jak „Whisky”, „List do M.”, czy „Wehikuł Czasu” DŻEM wraca do Stodoły! Kultowa formacja wystąpi w warszawskim klubie dwukrotnie – 7 i 8 grudnia 2018.

Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ją regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Dżem to zdecydowanie jeden z nich! Zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Kapela zaczęła kształtować się w 1973 roku, ale jej pierwsze piosenki autorskie powstały w 1979 roku. Rok później o Dżemie usłyszała cała Polska, a to za sprawą występu w Jarocinie. W 1981 roku na tym samym festiwalu zespół zagrał już jako gwiazda.

Doświadczeni tragediami, jakimi była śmierć Ryśka Riedla, a potem Pawła Bergera muzycy potrafili się podnieść i powrócić do grania, jeszcze lepsi i bardziej doświadczeni. Wykuwany w ciężkich warunkach, do dziś Dżem jest nie do zdarcia.

W klubie Stodoła tych gigantów polskiego blues-rocka posłuchać będzie można ponownie 7 i 8 grudnia 2018!

Bilety :
Przedsprzedaż: 50 zł (stojące), 70 zł (balkon)
od 18 listopada 2018: 60 zł (stojące), 80 zł (balkon)

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa:
www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, biletomat.pl

**********
Dżem will play in Stodoła Club in Warsaw on 07 and 08.12.2018
**********

Author: Artmundus