Krótka relacja z koncertu Time To Express i Curcuma w OKO

Tegoroczny sezon koncertowy rozpoczęliśmy w dniu 13.01.2018 koncertem dwóch pomorskich zespołów w warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty. W sobotni wieczór, na deskach sali widowiskowej OKO przy ulicy radomskiej zagrały dwa pomorskie zespoły: TIME TO EXPRESS i CURCUMA.

Obydwie grupy nie tylko zagrały znakomite koncerty, ale zaraz po nich podzieliły się z widzami swoimi spostrzeżeniami w rozmowach z Adamem Dobrzyńskim.

Nasze wrażenia z koncertu można przeczytać pod tym linkiem.

Fragment relacji: „Okazało się, że OKO organizuje od dłuższego już czasu koncerty w ramach różnych cykli. Jednym z nich jest znany mi już cykl „Energia Źródeł – Folkowe Oko”,  ale o drugim, nazwanym „Premiera w OKO” jeszcze nie słyszałem. I właśnie na koncert z tego drugiego cyklu trafiłem do sali widowiskowej OKO, mieszczącej się przy ulicy Radomskiej. Na Grójecką – owszem – chadzałem, na Radomskiej byłem pierwszy raz. I zaskoczyło mnie – jak już jakimś cudem do niej trafiłem – jak świetna jest to sala, odpowiednio wyposażona i z dobra akustyką. Aż się prosi, by odbywało się w niej więcej koncertów.”

**********
Our report from the Time To Express’ and Curcuma’ gigs in OKO in Warsaw
**********

Author: Artmundus