Szalona psychoterapia i kryminalna komedia romantyczna w gwiazdorskich obsadach -„Pozytywni” i „Polowanie na Łosia” w teatrze IMKA

Już w kwietniu na deskach warszawskiego Teatru IMKA widzowie po raz kolejny będą mieli okazję zobaczyć dwa spektakle produkcji Fundacji Garnizon Sztuki pt. #POZYTYWNI i POLOWANIE NA ŁOSIA. Na scenie #ImkaLight zobaczymy plejadę znakomitych gwiazd a wśród nich najgorętsze nazwiska aktorskie tego sezonu: Magdalenę BOCZARSKĄ, Olgę BOŁĄDŹ, Janusza CHABIORA, Łukasza SIMLATA w spektaklu #POZYTYWNI oraz Agnieszkę WIĘDŁOCHĘ, Antoniego PAWLICKIEGO, Grażynę WOLSZCZAK, Leszka LICHOTĘ oraz Piotra CYRWUSA w spektaklu POLOWANIE NA ŁOSIA.

Zarówno spektakl POZYTYWNI jak i POLOWANIE NA ŁOSIA realizuje misję Fundacji Garnizon Sztuki podejmując ważne i trudne społecznie tematy. Mówimy o nich jednak z przymróżeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Tolerancja i wolność to niewątpliwie jedne z najbardziej aktualnych i gorących haseł, które obecnie są na ustach całego społeczeństwa.

Teatr IMKA
scena #IMKALight

POZYTYWNI – 6 i 10 kwietnia 2018

POLOWANIE NA ŁOSIA – 12 i 13 kwietnia 2018


ul. M. Konopnickiej, Warszawa
Kasa: tel. 22 339 05 20, kasa@teatr-imka.pl
Bilety na: www.tear-imka.pl, www.e-bilet.pl

**********
„Pozytywni” and „Polowanie na łosia” will be performed in Teatr IMKA in Warsaw in April 2018
**********

Author: Artmundus