FEVER pracuje nad pierwszą płytą

FEVER pracuje nad pierwszą płytą. Istnieją od niedawna, powstali w 2015 roku, ale już zdążyli m.in. pojawić się na Cieszanów Rock Festival, czy zgarnąć I miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Angielskiej, doceniła ich też Zimowa Giełda Piosenki i udało im się zabłysnąć w Stacji Super POLSAT. Dzielili scenę m.in. z Big Cyc i Romantykami Lekkich Obyczajów. Grali również na dużych imprezach w rodzaju juwenalia czy dni miast, udowadniając, że pomimo niedługiego stażu mają już sporo do powiedzenia, a duże sceny im niestraszne.

Mocną stroną zespołu FEVER jest melodyjny wokal, rozbudowane partie instrumentalne i własne oryginalne brzmienie,wpisujące się w najlepszą klasyczną szkołę rocka w połączeniu z nowoczesnym spojrzeniem na gatunek dziś. Reprezentacji zespołu podjęła się agencja M-ART.

W skład zespołu wchodzą: wokalista Patryk Młynarski, dodatkowo grający na gitarze rytmicznej, Maciej Stelmach – gitara prowadząca, Wojtek Tymofijewicz – klawisze, Bartek Brzozowski – gitara basowa oraz Bartek Walicki – perkusja .

Przedstawiamy klip zespołu zrealizowany do utwory zatytułowanego „Obey”, który znajdzie się m.in. na właśnie przygotowywanej debiutanckiej płycie grupy, której nazwę warto zapamiętać.

Klip jest dostępny pod tym LINKIEM

**********
Watch new video clip by Fever – LINK
**********

Author: Artmundus