Mocny debiut! Neon Shake przedstawia „Zmorę”.

Mocne, gitarowe brzmienie, rockowe uderzenie wyrazistym rytmem i ambitne, poetyckie teksty – taka jest właśnie ich muzyka. Mowa o Neon Shake, krakowskiej kapeli, która zadebiutowała właśnie w stajni S.P. Records.

Twórczość Neon Shake można określić jako alternatywny rock – stawiają na wyraziste, mocne gitary, energiczna perkusję oraz głośne, hałaśliwe wręcz brzmienie. Ich cechami charakterystycznymi są głęboki wokal, przesterowane gitary, pulsujące bębny i bas. Sięgają w swoich inspiracjach do klasyki rocka, bluesa, ale nie boją się nowości.
W efekcie prezentują słuchaczom gorący, mocny debiut – „Zmorę” – LINK

„Zmora” to kawał energetycznego, żywiołowego grania z wykorzystaniem klasycznego, rockowego instrumentarium. Chwytliwa melodia w połączeniu z prostym tekstem, podbijającym rytm, sprawia, że kawałek niewątpliwie wpada w ucho. Te składniki sprawiają, że „Zmora” jest murowanym hitem!

Neon Shake to formacja powstała w 2016 roku w Krakowie. Jej muzycy wcześniej współtworzyli zespoły Tobacco Bones oraz Rectangula. Jak podkreślają sami muzycy, tworzą „trochę głośną muzykę”, a inspiracją dla nich są mocne, rockowe klimaty z domieszką alternatywnego grania. Mają za sobą szereg występów klubowych oraz podczas takich imprez, jak krakowskie Wianki. Od 2018 roku współpracują z wytwórnią S.P. Records, a już wkrótce będzie można usłyszeć ich premierowe numery.

**********
Watch new video clip by Neon Shake

Author: Artmundus