Santana i Mysiak przedstawiają „Loca Canaria” – murowany letni przebój!

Przepis na wakacyjny hit? Rytmiczna, zapadająca w pamięć melodia; prosty, a zarazem klimatyczny tekst; muzyka, która buja słuchacza i przenosi go na gorące, kanaryjskie plaże. Taki właśnie jest utwór „Loca Canaria”, stworzony przez duet SANTANA I MYSIAK. Dwóch doświadczonych muzyków współpracujących z gwiazdami polskiej sceny popowej oddaje słuchaczom perfekcyjny, wakacyjny hit, kawałek kanaryjskiego klimatu i wspomnienie egzotycznego urlopu – LINK

Lekko melancholijny, a przy tym bardzo rytmiczny „Loca Canaria” fantastycznie oddaje klimat wakacyjnych wieczorów na Wyspach Kanaryjskich – taniec, zabawa, śpiew w promieniach zachodzącego słońca. W piosence wyraźnie pobrzmiewa inspiracja muzyką hiszpańską i latynoską, wyrazisty rytm kołysze słuchacza, przywodząc na myśl właśnie klimat urlopu w egzotycznym kraju. Tematem utworu jest wakacyjny, niezobowiązujący flirt, a ta jak najbardziej letnia historia opowiedziana jest w całkiem kanaryjskim klimacie, ze zdecydowanie hiszpańskim temperamentem.

Za utwór odpowiedzialny jest SANTANA – producent muzyczny, multiinstrumentalista, wokalista, DJ. Na swoim koncie ma kilka albumów i wiele singli wyprodukowanych dla polskich artystów, takich jak: Saszan, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Przybysz, Julia Wieniawa, bracia Sikorscy i wielu innych. Aktualnie pracuje w studiu nagrań na Teneryfie, gdzie powstają utwory na rynek europejski. Jako Marco Santana wydał w Polce kilka własnych singli, które zagościły na antenie wielu stacji radiowych w Polsce. Jego twórczość jest wydawana również za granicą we współpracy z Armadą i Kontor Records.

Drugą połowę duetu stanowi MYSIAK – raper, piosenkarz, a także… architekt. Przez wiele lat współpracował jako dziennikarz z rozgłośniami radiowymi, uczestniczył także z sukcesami w bitwach freestyle’owych. Pojawia się w featuringach – m. in. Sivvucha „Rozwój”, oraz Joker „Egoista”. Choć jego inspiracją są Kanye West, Childish Gambino i Kendrick Lamar, nie zamyka się na żaden gatunek muzyczny i tworzy w różnych stylach.

*********
Listen to the „Loca Canaria” song by Santana i Mysiak

Author: Artmundus