Romantycy Lekkich Obyczajów są najlepsi :)

Romantycy Lekkich Obyczajów zapowiadają nowe wydawnictwo! „Best of”, czyli album z wyborem najlepszych ich kawałków, ukaże się 12 sierpnia 2019 nakładem S.P. Records.

„Best of RLO” to wyjątkowa kompilacja – zawiera dwanaście najlepszych kompozycji zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów ze wszystkich ich albumów. Od „Lejdis & Dżentelmenels” do „Neoromantyzmu”, od „Poznajmy się” do „Domu” – w tych utworach zapisana jest nie tylko historia olsztyńskiego duetu, ale cała gama emocji. Przekrój przez twórczość RLO to unikatowa podróż przez subtelną, emocjonalną muzykę, poetyckie teksty oraz intrygujące brzmienie.

Na krążku pojawiają się m. in .fantastycznie przyjęte przez publiczność Pol’And’Rock Festivalu (d. Woodstock Festival) „Lodziarka” czy „Urodziny”. Nie zabraknie hitów takich jak „Poznajmy się” czy „Gwiazdy spadają”, a także „Neoromantyzmu” z gościnnym udziałem Krzysztofa Grabaża Grabowskiego, lidera zespołów Strachy na Lachy i Pidżama Porno.

„Best of” to także debiut RLO na winylu – po raz pierwszy wydawnictwo tego zespołu ukaże się na czarnym krążku.

Romantycy Lekkich Obyczajów – „Lodziarka” – LINK

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet założony w 2011 roku przez Damiana Lange i Adama Millera w Olsztynie. Charakterystyczny styl, w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem gitary akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego z tekstami w języku polskim.
Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz trzy płyty wydane w największej niezależnej wytwórni w Polsce – S.P. Records, która wydawała już takich artystów jak: Kult, Strachy Na Lachy, Lao Che, Happysad, czy Kaliber 44.
Zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce – w tym podczas Pol’And’Rock Festival, Kortowiady, a także w wielu klubach i na scenach plenerowych.

Album można zamówić pod tym LINKIEM.

**********
„Best of” by Romantycy Lekkich Obyczajów will be released on 12.08.2019

Author: Artmundus