„Wielki Wybuch” – udany debiut Julii Seredy

Swoją premierę miał właśnie debiutancki singiel Julii Seredy zatytułowany „Wielki Wybuch”. Utrzymany w charakterystyce współczesnego, ambitnego popu z elementami house utwór jest pierwszą zapowiedzią planowanego na przyszły rok LP.

Julia Sereda, „Wielki Wybuch” – LINK

Debiutancki singiel „Wielki Wybuch” to klubowy, ambitny numer z porywającym refrenem. Kawałek oparty jest na polskim tekście, inspirowanym teorią wielkiego kosmicznego wybuchu, z którego wyłonił się świat. Jak zapowiada Julia Sereda, na albumie nad którym pracuje znajdą się kompozycje o dość zróżnicowanym charakterze, które można sklasyfikować jako szeroko rozumiany pop z lekkim ukłonem w stronę nowoczesnych brzmień klubowych. Autorami muzyki do utworu są Radosław Gmurkowski oraz Mysław, ten drugi odpowiada też za tekst piosenki.

Co ciekawe, utalentowana wokalnie 16-latka ma także duże doświadczenie w sporcie. Julia trenuje Taekwondo Olimpijskie w Klubie AZS AWF Warszawa. Na swoim koncie ma Mistrzostwo Polski Kadetów, Mistrzostwo Polski Juniorów w 2018 i 2019, jest brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorów, brązową Medalistką Mistrzostw Polski Seniorów w oraz zawodnikiem Polskiej Kadry Narodowej Taekwondo Olimpijskiego. „W sporcie bardzo ważna jest koncentracja na celu, to jest coś co sprawia, że wszystko inne schodzi na dalszy plan i nie ma już nic oprócz sportu. Pokochałam muzykę za to, że pozwala mi się przełączyć i odetchnąć od morderczych treningów i stresu związanego z zawodami. Wiem, że to nietypowe, ale cóż, jestem sportowcem z duszą artystki i mam nadzieję, że moje piosenki dadzą frajdę również słuchaczom …” – mówi Julia.

Więcej informacji: www.juliasereda.com

**********
Watch new video clip by Julia Sereda

Author: Artmundus