Bracia Figo Fagot i Stachursky – czy Polska jest na to gotowa?

To zdecydowanie najgorętsze, najbardziej szalone połączenie tego sezonu! Królowie pastiszu i dowcipu okraszonego dobrą dawką disco – Bracia Figo Fagot – i legenda dance – Stachursky – łączą siły w wyjątkowym utworze! „Etyzer z kosmosu” nawiązuje do najlepszych utworów Braci Figo Fagot, znanych m. in z takich hitów, jak „Bożenka”, „Hot Dog” i „Pisarz miłości”.

Gościnny udział Jacka Stachurskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów, przenosi „Etyzera” w kompletnie inny wymiar – w zupełny disco-kosmos. Utwór „Etyzer” to szalona podróż przez taneczną galaktykę!

Piosence towarzyszy teledysk, stworzony przez członka BFF – Bartka Walaszka, znanego także jako autor popularnych seriali animowanych – „Kapitan Bomba” i „Blok Ekipa”.

OBEJRZYJ „ETYZERA Z KOSMOSU”! – LINK

„Etyzer z kosmosu” to także zapowiedź nowego albumu Braci Figo Fagot, zatytułowanego „Bez popity i bez gumy”. To piąte wydawnictwo studyjne BFF ukaże się po ponad trzech latach od ostatniego „Disco Polo”.

Album ukaże się 4 października 2019 roku nakładem wytwórni SP Records, a wcześniej trafi do dystrybucji cyfrowej i będzie go można w całości odsłuchać także w serwisie YouTube.

Prócz płyt CD – z których każda opatrzona zostanie autografami członków zespołu – wydany zostanie także na kasecie magnetofonowej oraz płycie winylowej. Ten ostatni nośnik dostępny jest w limitowanej edycji i dwóch wersjach kolorystycznych wosku – czarnej i niebieskiej.

Premierze towarzyszyć będzie trasa koncertowa, podczas której Bracia Figo Fagot wystąpią m. in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdyni, Lublinie, Wrocławiu i wielu innych polskich miastach.

**********
Watch the video clip by Bracia Figo Fagot and Stachursky

Author: Artmundus