Mirosław Kalisiewicz – „Urodziny” już w sprzedaży

Mirosław Kalisiewicz to człowiek o wielu twarzach: wokalista, kompozytor, autor tekstów do swoich utworów, a także basista, mający na swoim koncie występy z czołówką polskiego rocka i popu.

Biznesmen, który od wielu lat z sukcesem prowadzi firmę działającą na polskim i zagranicznym rynku, a przede wszystkim miłośnik muzyki. Jako mecenas kultury niejednokrotnie wspierał młode talenty w słynnych programach typu „talent show”.

W życiu robił już prawie wszystko: skakał ze spadochronem, skakał do wody w dzikich jaskiniach, a adrenalina jest dla niego motorem do działania. Muzyka zawsze towarzyszyła mu ważnych momentach jego życia, tym razem postanowił sam tą muzyką te momenty opisać-„Osiągnąłem w życiu prywatnym i biznesie tyle, ile chciałem. Teraz spróbuję spełniać młodzieńcze marzenia”.

Album „Urodziny” jest zwieńczeniem tych zamierzeń. Materiał, artysta zadedykował swojej żonie Joannie i stworzył go wspólnie z zespołem Dekokt.

„Urodziny” są osobistą opowieścią, zbiorem życiowych doświadczeń zawartych w 13 refleksyjnych utworach, mówiących o miłości, przemijaniu, sukcesie i porażkach- „Gdy patrzę wstecz wiem, że nie cofnę się. Będę śnił wciąż od nowa najpiękniejszy życia sen. Nie zatrzymam się”.

Lista utworów:
01. Życie to piękna gra
02. Urodziny
03. Całe życie z Tobą
04. Dla Joanny
05. No powiedz to
06. A jeśli bym powiedział
07. Pójdę tam
08. Wielkie serce
09. Moja droga
10. W tamten czas
11. Ja czekam tu
12. Głowa w chmurach
13. Co zostanie po mnie

**********
„Urodziny” new album by Mirosław Kalisiewicz on sale

Author: Artmundus