Dance With The Dead we wrocławskiej Pralni w lutym 2020

Po rocznej przerwie od ostatniego koncertu w Polsce, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wraca do Polski.

Duet wystąpi 24 lutego w klubie Pralnia we Wrocławiu, a supportować ich będzie kanadyjskie Das Mörtal.

Dance With The Dead
+ Das mörtal
24.02.2019 / Wrocław
Klub Pralnia g. 19:00

🛒Bilety:
75 – www.winiarybookings.pl (limitowana pula 100 biletów)
80 – biletomat, ebilet, eventim, ticketmaster, ticketos, Media Markt, Empik
85 – w dniu koncertu

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: https://goo.gl/eEHkA5

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

**********
DANCE WITH THE DEAD (Orange County, CA/USA) – synthwave, retro, electro, darkwave, cyberpunk

Dance With The Dead to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w gatunku synthwave/retro/cyberpunk. Utworzony w Orange County w Kalifornii duet to Justin Pointer oraz Tony Kim. Oboje wcześniej występowali w różnych metalowych zespołach co wyraźnie słychać w ich twórczości. Dance With The Dead to mieszkanka synthów z metal inspirowana horrorami Johna Carpentera z lat 80tych. Ich koncerty regularnie są wyprzedawane na wielu różnych kontynentach. Duet może się także pochwalić występami u boku takich nazw jak Perturbator, Manilla Road czy Neurosis. Zespół ma na koncie 6 długogrających albumów, a ostatni z nich „Love To Death” ukazał się w zeszłym roku. Można na nim usłyszeć m.in. Nick’a Hipa z As I Lay Dying. W tym roku zespół wypuścił singiel „Tension”, który jest zapowiedzią ich nowego wydawnictwa! Będzie to jeden z nowych numerów, które będzie można usłyszeć po raz pierwszy na żywo w Polsce!

**********
Dance With The Dead and Das Mörtal will play in Pralnia Club in Wrocław on 24.02.2020.

Author: Artmundus