„Taksówka” – szalona jazda w Teatrze SOHO

Kultowy spektakl „Taksówka” w nowym sezonie teatralnym na scenie Teatru SOHO jeszcze w październiku. Przedstawienie cieszy się ogromną popularnością, są widzowie, którzy zabierają się na tę przejażdżkę kilka razy.

Ten tytuł to przede wszystkim wspaniałe role dwójki aktorów: Anny Sroki-Hryń i Sławomira Grzymkowskiego, którzy przeobrażają się w ciągu minut w kolejne postacie tej szalonej galerii.

W Wigilię Bożego Narodzenia każdy dokądś zmierza… Szczególnie w takim mieście jak Warszawa, pełnym pośpiechu, z aspiracjami europejskiej stolicy, jednak podszytą wariactwem i niepokojem. Kogo spotkasz na ulicy? Czy to jego prawdziwa twarz? Z pozoru zwykli ludzie, ale każdy z nich ma niepowtarzalne wnętrze i ciekawe historie. Ich rysy twarzy, niby tak do siebie podobne. Pasażerowie warszawskiej taksówki – tutejsi i przyjezdni. W lusterku kierowcy odbija się żywy obraz miasta. W tle samotny DJ prowadzi audycję w radiu. Czy zadzwonisz do niego w ten dzień? Jego amerykańska muzyka i monolog towarzyszy Ci przez cały ten wieczór, gdy jedziesz taksówką do rodziny, przyjaciół, do kochanka, do pustego domu, gdziekolwiek…

„Taksówka”
26 i 27 października, godz. 19.30
Teatr SOHO, ul. Mińska 25 bud. 73

**********
„Taksówka” will be performed in Teatr SOHO in Warsaw on 26th and 27th of October

Author: Artmundus