Pola Chobot & Adam Baran prezentują kolejny singiel z debiutanckiej płyty. Posłuchaj utworu „Wywróciłam się”

Debiutancka płyta Poli Chobot & Adama Barana coraz bliżej. Artyści wypuścili właśnie nowy singiel, który zapowiada album „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?”. #czyjużmży

Singiel „Wywróciłam się” to ukłon w stronę piosenki. Surowy, przestrzenny nastrój, który pozostawia przestrzeń i miejsce, wysuwającej się na pierwszy plan treści. Utwór jest kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty Poli Chobot i Adama Barana pt. „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?”, która ukaże się 15 listopada 2019 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

Pola Chobot & Adam Baran – Wywróciłam się – LINK

Pola i Adam to dwoje ludzi, którzy mimo skrajności charakterów tworzą jeden, dziki organizm muzyczny. Piosenki, które tworzą, swą prostotą i transowością nawiązują do bluesa, często jednak wykraczając poza jego klasyczną formę. Pola jest wokalistką oraz autorką tekstów. Adam to gitarzysta i kompozytor. Podczas koncertów, często uzupełnianych przez perkusję, własne utwory przeplatają psychodelicznymi i awangardowymi improwizacjami. Ich źródła inspiracji to w takim samym stopniu rdzenne work songs, Muddy Waters i Skip James, jak Björk, czy Radiohead.

**********
Watch new lyric video by Pola Chobot and Adam Baran

Author: Artmundus