„Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji” – zapowiedź wydawnictwa SQN

„Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji” to książka, której autorami są Iain Macintosh, Kenny Millar, Neil White, a która ukaże się 12.02.2020 dzięki wydawnictwu SQN

Tłumaczenie: Leszek Milewski
Liczba stron: 320

Opis książki:
„Jest taka gra, którą zna każdy człowiek związany z piłką nożną. Wydawana co roku od wielu lat, zgromadziła już przed komputerami kilka pokoleń fanów futbolu i wciągnęła ich do wirtualnego świata na długie godziny. Niektórzy wygrywali dzięki niej pieniądze, inni zawalali szkołę lub pracę, a jeszcze inni słyszeli na rozprawie rozwodowej, że jest jednym z powodów rozpadu małżeństwa. Tak, to właśnie Football Manager.

Dzięki książce „Football Manager to moje życie” dowiesz się, w jaki sposób powstawała gra i dlaczego Electronic Arts odesłało jej twórców z kwitkiem. Odkryjesz też sporo polskich wątków oraz poznasz piłkarzy, którzy w wirtualnym świecie byli legendami, choć w rzeczywistości nie zdołali przebić się na szczyt.

To pierwsza książka w Polsce poświęcona w całości tematyce Football Managera. Momentami zaskakująca, pełna humoru i niecodziennych opowieści, które w każdym miłośniku tej gry obudzą wiele wspomnień. Interesujesz się piłką nożną i symulatorami sportowymi? Spędziłeś przed monitorem wiele godziny, rozgryzając taktykę rywali i zestawiając najlepszą jedenastkę ukochanej drużyny? To książka w sam raz dla Ciebie!”

**********
„Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji” (Football Manager Stole My Life) will be issued by the publishing House SQN on 12.02.2020

Author: Artmundus