Nowość od Janusza – zapraszamy na ragga trip

Po ciepło przyjętych albumach „Piosenki o miłości” (2011) i „Widowisko” (2015), Janusz powraca ze swoim solowym projektem! Swoją premierę miał właśnie singiel „Przekaż to dalej”, który zapowiada trzecią płytę artysty.

Wokalista, muzyk i producent Janusz przedstawia utwór „Przekaż to dalej”, który zapowiada premierowy album artysty. „Przekaż to dalej” to podróż w klimaty ragga, pobrzmiewające energią Jamajki. Tekst autorstwa Janusza, czyli Jana Staszewskiego, cechuje mocny przekaz, charakterystyczny dla nurtu reggae, a muzyka – wyprodukowana przez niego w całości – to odważny ,energiczny bit.

„Przekaż to dalej” to zapowiedź trzeciego solowego albumu Janusza, zatytułowanego „Ragga Trip” który ukaże się w kwietniu tego roku. Na krążku znajdzie się ponad dwadzieścia kompozycji utrzymanych w klimacie ragga. Za całość artystycznie odpowiada sam Jan Staszewski, czyli sam Janusz – LINK

Janusz to wokalista i producent własnych kawałków, muzyk, który tworzy dla siebie oraz dla ludzi. To, co można usłyszeć na płycie, to efekty wieloletniej pracy w studio, przemyśleń i życia, które jest najlepszą inspiracją. Świadome teksty śpiewane do rytmów reggae świadczą same za siebie. Jako człowiek od zawsze otoczony muzyką szukał swojego brzmienia.
Odnalazł siebie w muzyce reggae, która znana ze swoich mocnych, zaangażowanych tekstów i uduchowionej wibracji, którą niesie zawsze stała w opozycji do popowych tworów najczęściej spotykanych dziś w eterze.
Janusz ma na koncie występy z formacjami takimi, jak Kult czy Buldog. Choć prywatnie jest synem Kazimierza Staszewskiego, Janusz obrał zupełnie inna artystyczną drogę. Reggae jest jego miłością, korzeniem i inspiracją – doskonale to słychać w jego twórczości.

**********
Watch new video clip by Janusz

Author: Artmundus