Magda Ruta prezentuje debiutancką płytę! Posłuchaj albumu „Nie wiem, czy będę”

Piękna i charyzmatyczna Magda Ruta wydała debiutancką płytę. Album nosi tytuł „Nie wiem, czy będę” i ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label. Wydawnictwo dostępne jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Debiutancki album Magdy Ruty pt. „Nie wiem, czy będę” stanowi pogłębiony obraz skomplikowanego życia wewnętrznego kobiety z całą masą wątpliwości, słabości, lęków, tęsknot, pragnień, ograniczeń oraz ocen innych ludzi. Artystka w odważny sposób zagląda wgłąb siebie. Jej piosenki powstały w niewymuszony sposób. Są wynikiem aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez delikatną wrażliwość. Miłość, o której pisze Magda, ma wiele barw i odcieni.

Swoją płytę współtworzyła z Tomkiem „Serkiem” Krawczykiem, producentem muzycznym, doświadczonym muzykiem znanym z wielu ciekawych projektów, oraz z młodymi kreatywnymi muzykami, z którymi udało jej się stworzyć prawdziwy, organiczny zespół.

Posłuchaj płyty „Nie wiem, czy będę” – LINK
Zamów CD – LINK

Równolegle do premiery płyty na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label pojawił się teledysk do utworu „22”. Można go oglądać pod tym LINKIEM.

Dwanaście piosenek zawartych na albumie to bardzo osobista wypowiedź. Melodie i harmonie czasem podbijają emocje, a czasem wprowadzają w trans, dając czas na bycie tak po prostu z muzyką. Nie ma na tej płycie kalkulacji, daje się za to odczuć muzyczną wrażliwość i smak. Nie brakuje też odważnych rozwiązań jak na przykład połączenie syrenich syntezatorów rodem z nurtu electro z kobiecym głosem i żywą sekcją rytmiczną czy surowymi gitarami.

Magda Ruta to młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci środowiska muzycznego.

**********
„Nie wiem, czy będę” the first album by Magda Ruta on sale!

Author: Artmundus