Flow przedstawia projekt „Puma” w Studiu U22

   W marcu 2019 roku Studio U22, w ramach cyklu „Piątki z nową muzyką”, gościło znów liczne grono interesujących wykonawców. W środę, 13. marca mieliśmy okazję posłuchać rozmowy z Flow, młodą artystką, która nie tylko pisze i komponuje, ale też znakomicie śpiewa swoje utwory.

   Basia Adamczyk zajmowała się też m.in. tańcem i produkcją klipów, a tym razem mieliśmy okazję poznać założenia jej nowego projektu, zatytułowanego “Puma”. Projekt ma łączyć w sobie różne gatunki sztuki, albowiem poza muzyką, artystka zamierza włączyć w niego m.in. taniec i fotografie. Jego nazwa nie jest przypadkowa, bowiem „pumą” nazywali znajomi samą artystkę, ze względu na jej “kocią naturę” i chodzenie swoimi drogami.

   Przedsmak projektu mieliśmy okazję zobaczyć w postaci teledysku, nakręconego w Andaluzji do utworu “PiliPalili”, w którym pojawili się tancerze flamenco. Z kolei w nagraniu samego numeru wziął udział Skubas. Ale – jak zapewniła artystka – w kolejnych utworach pojawią się jeszcze inni muzycy, i to z różnych części świata.

   Bo poza muzyką, to właśnie podróże są ulubionym zajęciem Flow. Dzięki nim nie tylko poznaje nowe kraje, otwiera się na nową muzykę, ale też poznaje fantastycznych ludzi, których zaprasza do współpracy. Dzięki temu powstaje wyjątkowy muzyczny konglomerat.

   O tym, że ta muzyka jest wyjątkowa Flow przekonała nas nie tylko prezentując wspomniany klip, ale też dając krótki, świetny akustyczny koncert. Zachęciła w ten sposób do wyczekiwania na finalny efekt jej działań w ramach projektu. Nagrania mają się wkrótce rozpocząć w Barcelonie, ja zatem już czekam, nucąc sobie pod nosem “Dziewczyna z tramwaju”, utwór z poprzedniej płyty artystki, znakomicie zaśpiewany w studio U22.

Ray

Zdjęcia: Darek Kawka/ZPAV