Eryk Waszczuk – premiera debiutanckiego klipu

W sieci ukazał się teledysk do debiutanckiego singla Eryka Waszczuka „One”. Utwór jest przeróbką wersji wielkiego przeboju zespołu U2 nagranego wspólnie z Mary J. Blidge.

Eryk Waszczuk to 12-letni wokalista, pochodzący z Międzyrzeca Podlaskiego. Był uczestnikiem pierwszej edycji programu The Voice Kids. Występował w drużynie Edyty Górniak. Jest laureatem licznych konkursów i przeglądów piosenki zarówno w kraju jak i za granicą.

Wybór utworu nie był przypadkowy. Eryk nie kryje swojego zamiłowania do muzyki gospel. „Nie znałem oryginalnej wersji One w wykonaniu zespołu U2. Gdy po raz pierwszy usłyszałem cover w wykonaniu U2 & Mary J. Blidge od razu chciałem zaśpiewać ten utwór. Towarzyszył mi wszędzie. Dużym wyzwaniem, było zmierzenie się z wokalizami. Moje „One” stanowi połączenie wersji Mary J.Blidge i oryginału”.

Teledysk jest dostępny pod tym LINKIEM

Zdjęcia powstały w rodzinnym Międzyrzecu Podlaskim oraz w studio nagraniowym w Katowicach. Za produkcję obrazu odpowiedzialna jest agencja Halo Media. Reżyserem teledysku jest Remigiusz Setnik. Scenariusz stworzył manager Eryka, Sebastian Płatek.

Eryk, stale koncertuje i bierze udział w licznych konkursach i przeglądach piosenki dziecięcej. Obecnie przygotowuje się do nagrania debiutanckiego albumu.

**********
Watch the first video clip by Eryk Waszczuk – LINK
**********

Author: Artmundus