Musical Box w Warszawie! Pasja i siła młodego młodego pokolenia dochodzi do głosu

W dniach 8-9 czerwca w hali COS Torwar obejrzeć będzie można największe widowisko musicalowe z udziałem młodzieży w Europie. Każde z przedstawień to 2,5 godziny w świecie musicalu, 800 artystów na scenie, 2500 zjawiskowych kostiumów oraz 35 znakomitych utworów musicalowych (także utworów nigdy dotąd niezaprezentowanych w Polsce). Wszystko w towarzystwie znakomitej scenografii i efektów multimedialnych.

Musical Box to niezapomniane wrażenia oraz nieporównywalne do żadnych innych emocje. Za wydarzeniem stoi Warsztatowa Akademia Musicalowa (WAM) pod kierownictwem Pawła Podgórskiego. Niezmiennie utrzymując wysoki poziom i zachwycając jakością oraz skalą swoich przedstawień!

Czerwcowym koncertom przyświeca wyjątkowa idea realizowania marzeń przez dzieci i młodzież, rozwijania pasji oraz pielęgnowania przyjaźni. Musical Box to eksplozja siły młodego pokolenia, radości i wspólnej inicjatywy. Zaangażowanie dzieci w jego realizację pokazuje jak wspaniale na rozwój młodego człowieka działa wzrastanie i działanie w grupie, pasji i doceniającym się społeczeństwie. Gdzie porażki i upadki są częścią tworzenia sukcesu a wspierające otoczenie motorem napędowym do dalszego działania, niezależnie od potknięć.

Wierzymy, że mądry cel oraz zaangażowanie dzieci w jego realizację, skutecznie przeciwdziała dzisiejszym patologiom, wykluczeniom społecznym oraz uzależnieniom od internetu. Pragniemy aby młodzi ludzie uczyli się działać grupowo, na rzecz wspólnej inicjatywy oraz w poczuciu własnej niepowtarzalnej wartości – Paweł Podgórski

Projekt wspierany będzie m.in. przez Michała Zawadkę – mówcę, autora książek i autorytet w dziedzinie rozwoju społecznego i osobistego dzieci i młodzieży. Będzie on służyć swoim doświadczeniem i wiedzą rodzinom chcącym wesprzeć dzieci w rozwoju, realizacji pasji i chęci do życia.
Pasja i robienie czegoś dla siebie, dla radości jest podstawą budowania poczucia własnej wartości młodego człowieka. Jest ona w kontrze do „zrób bo musisz” czy „zrób żeby się innym podobało”. Pasja to wygrywanie każdego dnia ze swoimi trudnościami dzięki radości wspólnego działania, doceniania oraz uważności na siebie i w rodzinie – mówi Michał Zawadka.

Link do wydarzenia na FB

**********
Musical Box in Warsaw in June!

Author: Artmundus