Yuna porywa do tańca funkowym „Blank Marquee”. Gościnnie G-Eazy

Lubisz Daft Punk? Koniecznie sprawdź najnowszy singiel Yuny, „Blank Marquee”. Utwór zapowiada album „Rouge”, który ukaże się 12 lipca 2019.

Przyszła ikona – Vogue

Hipnotyzujące wokale – Billboard

Yuna, międzynarodowa gwiazda pop z Malezji, przedstawia teledysk do utworu „Blank Marquee” z gościnnym udziałem rapera G-Eazy. Kompozycja znajdzie się na nadchodzącym albumie „Rouge”, którego premiera obędzie się 12 lipca.

– Z Yuną zawsze świetnie się pracuje – mówi G-Eazy. – Ma wspaniały i delikatny głos, a „Blank Marquee” brzmi jednocześnie nostalgicznie i ponadczasowo, futurystycznie i współcześnie.

Yuna – Blank Marquee ft. G-Eazy

Urodzona w Kedah w Malezii, wychowana głównie w Kuala Lumpur, Yuna obecnie dzieli swój czas pomiędzy Malezję i Los Angeles, gdzie nagrała „Rouge”. – Jestem muzułmańską artystką, ale nigdy w ten sposób o sobie nie myślałam – wyjaśnia. – Ta łatka stała się bardziej wyraźna, gdy przeprowadziłam się do LA. Bardzo podobało mi się, że wszyscy szanowali fakt, że nie zdecydowałam się poświęcić mojej tożsamości dla muzyki. Album doskonale odzwierciedla to, jaka jestem: czuję się komfortowo z moimi relacjami i skoncentrowaniem na karierze. Taki jest kolor mojego dojrzewania jako kobiety.

Yuna zaczęła pisać piosenki i uczyć się grać na gitarze w wieku 14 lat. W 2008 roku nagrała swój debiutancki album, zdobywając pięć nominacji do Malaysian Music Award. Jej debiutancka amerykańska EP-ka „Decorate” zawierała m.in. produkcje Pharrella Williamsa. Na albumie „Chapters” z 2016 roku wystąpili Usher, Jhené Aiko i DJ Premier. Billboard umieścił ten album w swoich Critics’ Picks for Best R&B Albums, a singiel „Crush” z Usherem znalazł się na trzecim miejscu Billboard’s Adult R&B Chart.

„ROUGE” – LISTA UTWORÓW:

1. Utwór zostanie ogłoszony 7 czerwca – duet niespodzianka!
2. Blank Marquee (feat. G-Eazy)
3. (Not) The Love of My Life
4. Teenage Heartbreak (feat. MIYAVI)
5. Pink Youth (feat. Little Simz)
6. Forget About You
7. Likes (feat. KYLE)
8. Amy (feat. Masego)
9. Does She (feat. Jay Park)
10. Forevermore
11. Outro

**********

Yuna kidnaps you to the funky dance "Blank Marquee". Guest G-Eazy

**********

Author: Fan