Mela Koteluk gościem specjalnym Gali Finałowej Plebiscytu “Nieprzeciętni 2019”

We wtorek 18 czerwca o godz. 18.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana odbędzie się Gala Finałowa Plebiscytu „Nieprzeciętni 2019” radiowej Czwórki. Podczas uroczystości ogłoszony zostanie tegoroczny zwycięzca. Podczas finału wystąpi Marta Zalewska, laureatka konkursu radiowej Czwórki „Będzie głośno!” i jurorka Plebiscytu, a wieczór zakończy koncert innej jurorki – Meli Koteluk. Cała uroczystość będzie transmitowana na antenie Czwórki oraz w streamingu video na portalu www.czworka.online i na facebooku. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki oraz na fan page’u stacji.

Plebiscyt „Nieprzeciętni 2019” dobiega końca. Zwycięzca ogłoszony zostanie podczas Gali finałowej w dniu 18 czerwca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana. Od 21 marca do 28 kwietnia słuchacze radiowej Czwórki mogli zgłaszać swoich kandydatów. 20 maja jury wyłoniło 10 finalistów, spośród których słuchacze wytypowali swojego faworyta. W tym roku oddano prawie 60 tysięcy głosów.

– Plebiscyt Nieprzeciętni radiowej Czwórki cieszy się ogromną popularnością, już nie tylko wśród słuchaczy radiowej Czwórki. Popularność akcji widać w internecie, na wielu portalach, social mediach prywatnych, jak i uczelni, szkół, domów kultury i wielu innych instytucji. W tym roku padł rekord: w głosowaniu oddano aż 60 000 głosów. To dla nas, i przede wszystkim, dla laureatów bardzo budujące. Wszystkim bardzo dziękujemy i bądźcie z nami podczas gali finałowej osobiście lub słuchając Czwórki – mówi Hanna Dołęgowska, Dyrektor radiowej Czwórki.

Gospodarzami gali finałowej Plebiscytu „Nieprzeciętni” będą znani z anteny Czwórki: Kasia Dydo-Rosłoń i Kuba Marcinowicz. Oprócz jurorów i dziesięciu finalistów, tego wieczoru na scenie pojawi się Marta Zalewska, jurorka Plebiscytu, laureatka konkursu radiowej Czwórki „Będzie głośno!”, która niedawno, dzięki radiowej Czwórce wydała debiutancką płytę „Marta Zalewska” oraz Mela Koteluk –również jurorka, która zagra specjalny koncert. Cała uroczystość wraz z występami gwiazd będzie transmitowana na antenie Czwórki oraz w streamingu video na portalu www.czworka.online i na facebooku. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki oraz na fan page’u stacji.

*********
Plebiscyt „NIEPRZECIĘTNI 2019” wystartował 21 marca. Projekt skierowany jest do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą nieoczywiste rzeczy, przez co można określić ich „nieprzeciętnymi”. Nietuzinkowe, jak co roku, jest także jury, w skład którego wchodzą osoby znane powszechnie z tego, jak skutecznie i z sukcesem realizują swoje pasje. W tym roku są to Andrzej Bargiel – skialpinista, jedyny człowiek w historii, który zjechał na nartach z wierzchołków K2 i Broad Peak; Mela Koteluk – laureatka Fryderyka 2018 za najlepszy album pop alternatywny, od lat konsekwentnie realizująca własną ścieżkę muzyczną; Orina Krajewska – aktorka, a przede wszystkim prezes Fundacji „Bądź” im. Małgorzaty Braunek, która odważnie i wbrew stereotypom zaczęła mówić i działać na rzecz holistycznego leczenia nowotworów w Polsce. W składzie kapituły plebiscytu zasiedli także: Michał Brańka – „Nieprzeciętny 2018”, instruktor teatralny i pedagog, Dariusz Aksamit – fizyk medyczny, Rzecznik Nauki , Rafał Gębura autor internetowego talk-show „7 metrów pod ziemią”, Daria Ładocha – dziennikarka i coach zdrowia, Marta Zalewska – multiinstrumentalistka, zwyciężczyni konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno” w Czwórce. Przewodniczącą jury jest Hanna Dołęgowska – Dyrektorka Czwórki.

Link do wydarzenia na Facebooku.
Link do oficjalnej strony Plebiscytu NIEPRZECIĘTNI.

**********
Final Ceremony of “Nieprzeciętni” (“Uncommonly” plebiscite) will take place in Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana in Warsaw on 18.06.2019

Author: Artmundus