Patrycja Kamola została Honorowym Ambasadorem Konkursu „Lodołamacze”

Patrycja Kamola z Legnicy została Honorowym Ambasadorem Konkursu „Lodołamacze”.

Pierwsze próby przebijania się przez lody obojętności Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych rozpoczęła w 2006 roku, organizując konkurs Lodołamacze – mówi Patrycja Kamola – kompozytorka, wokalistka i Ambasador Konkursu Lodołamacze 2019.

Jest to konkurs dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne, które przełamują stereotypy i prowadzą działania edukacyjne oraz aktywności prozdrowotne dotyczące osób niepełnosprawnych. W konkursie biorą również udział dziennikarze oraz osoby prywatne działające na rzecz tej grupy społecznej. Konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser – Dudy, co nadaje mu rangę ogólnopolską i bardzo prestiżową.

Cieszę się, że to mi przypadł udział współorganizowania części artystycznej na Gali Lodołamacze 2019 dla południowo – zachodniej Polski, która odbędzie się 10 września o godzinie 13:00 w Auli Biblioteki Śląskiej w Katowicach. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają tam prestiżowe wyróżnienia, a ja zaprezentuję utwory z moich dwóch ostatnich płyt w aranżacjach jazzowych – dodaje Patrycja Kamola.

**********
Patrycja Kamola – honorary ambassador of „Lodołamacze” contest

Author: Artmundus