Nowy singiel Zuzy Wiśniewskiej. Posłuchaj utworu laureatki festiwalu Szlakiem Bardów

Zuza Wiśniewska to laureatka I Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów. Właśnie ukazał się jej singiel pt. “K.”.

Zuza Wiśniewska – ” K.” – LINK

Jest wokalistką, ukuleleistką, autorką tekstów, kompozytorką i obserwatorką świata. Utwory spod jej pióra są z reguły efektem nadmiaru emocji, który się z niej, jak to sama określa, wylewa na kartkę. A ponieważ często zdarza jej się coś podśpiewywać, melodie przychodzą do niej same i łączą się naturalnie z tekstami. Stroni od tandety i powielania schematów a nade wszystko ceni sobie autentyczność, którą chce zapewniać słuchaczowi podczas swoich występów. Jej koncerty są jak spotkanie w domowym zaciszu, ciepłe, wzruszające a momentami urokliwie humorystyczne.

Piszę, bo muszę. Komponuję, bo dźwięki same do mnie przychodzą. Śpiewam i gram, bo jestem gadułą a piosenka może być przedłużeniem mowy – mówi o sobie Zuza.

Artystka jest także laureatką wielu ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej i literackiej w całym kraju. Między innymi podczas Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”, 64. Turnieju Poezji Śpiewanej oraz Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”.

**********
Watch new video clip by Zuza Wiśniewska

Author: Artmundus