Chcesz zagrać z Di Caprio i De Niro u Scorsese – to jest możliwe – giganci Hollywood pomagają

Giganci Hollywood uruchamiają na „Allinchallenge”, zbiórkę pieniędzy by pomóc rodzinom i ludziom pozostających bez pracy i opieki medycznej. Leonardo Di Caprio i Robert De Niro, postanowili dołączyć do zbiórki o nazwie „Allinchallenge”, w ramach której zobowiązują się do jak największej pomocy dla osób, które są obecnie bez środków do życia. Wszyscy, którzy przekażą darowiznę, zyskają szansę pojawienia się z Di Caprio i De Niro w nowym filmie Martina Scorsese “”Killers of the Flower Moon”

– Leonardo DiCaprio (@LeoDiCaprio)
„Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by to było współpracować z wielkim Martinem Scorsese, masz na to szansę” – powiedział Di Caprio w filmie nagranym z Robertem De Niro, odpowiednio w ich domach. „Możesz spędzić dzień na planie z naszą trójką”, dodał De Niro, „i oczywiście weźmiesz udział w premierze filmu!”.

Leonardo Di Caprio powiedział, że 100 procent wpływów z aukcji trafi do amerykańskiego funduszu żywnościowego i stowarzyszeń No Kid Hungry and Meals on Wheels „w celu zapewnienia, że ​​każda potrzebująca rodzina będzie mieć zapewniony posiłek w tym krytycznym momencie”. – Więcej możecie znaleźć tutaj – może ktoś dołączy : 

Więcej tutaj 

————————————————————————————————————————————

Hollywood giants are helping

 

Author: M-ART MUNDUS