Wydawnictwo Literackie poleca – “Majówka z Dukajem”

01. maja w serwisie Netflix odbędzie się premiera serialu “Kierunek: Noc” – to międzynarodowa produkcja stworzona pod czujnym okiem Jacka Dukaja na podstawie jego głośnej powieści “Starość aksolotla”. Pisarz, razem z Tomkiem Bagińskim, jest producentem wykonawczym serialu. Z okazji premiery WL zaprasza czytelników Jacka Dukaja i miłośników polskiej fantastyki na „Majówkę z Dukajem”.

W dniu premiery serialu, w piątek 1 maja o godz. 12.00, na Facebooku Wydawnictwa Literackiego odbędzie się spotkanie z Tomkiem Bagińskim – artystą, grafikiem komputerowym, reżyserem i producentem, który z Jackiem Dukajem współpracuje od lat – od słynnej Katedry. Porozmawiamy o jego ulubionych książkach Dukaja oraz o wspólnej pracy nad serialem “Kierunek: Noc”.

Gwiazdą Majówki będzie także Ksawery Szlenkier – polski aktor, grający w Kierunek: Noc. Na facebooku WL przez całą sobotę 2 maja aktor czytać będzie fragmenty powieści “Starość aksolotla”.

Dodatkowo od dziś w księgarni internetowej Wydawnictwa Literackiego czeka na Was aż 40% rabatu na wszystkie dostępne dzieła Jacka Dukaja, a także promocja na inne książki z kategorii fantastyka (nawet do 50% taniej!). To najlepsza okazja, aby uzupełnić swoją biblioteczkę.

Informacje o poszczególnych wydarzeniach i akcjach w ramach „Majówki z Dukajem” znajdziecie na Facebooku Wydawnictwa Literackiego – LINK

**********
Wydawnictwo Literackie recommends – “Majówka z Dukajem” (Days with Jacek Dukaj)

Author: Artmundus