Ella Eyre z nowym utworem „L.O.V.(e)”

Ella Eyre prezentuje nowy singiel „L.O.V.(e)”, pierwszy serii utworów, które wokalistka planuje wydać w nadchodzących tygodniach – LINK

Fani mieli już okazję usłyszeć „L.O.V.(e)” na koncertach i od dawna domagali się oficjalnego wydania utworu. Piosenka ukazuje się w momencie, w którym powinna rozpocząć się trasa koncertowa artystki, jednak występy zostały z wiadomych względów przełożone na listopad i grudzień.

Jak mówi Ella:
Wydanie „L.O.V.(e)” to wyjątkowa rzecz, bo mogłoby do tego nigdy nie dojść, gdyby nie upór moich fanów. Ich wsparcie to dla mnie wielki zaszczyt. Ogromne dzięki!

Za produkcję odpowiadają Banx & Ranx. W kawałku Eyre śpiewa o złamanym sercu oraz o robieniu miejsca na nową miłość.

Na początku 2020 roku ukazał się singiel „New Me”, który w „The Guardian” został opisany jako odpowiednik „New Rules” w dyskografii Eyre.

Ella Eyre zyskała rozgłos dzięki singlowi „Waiting All Night” Rudimental z 2014 roku, który otrzymał nagrodę BRIT w kategorii Brytyjski Singiel Roku. Na koncie wokalistki są także dwie nagrody MOBO, dwa platynowe single i album w Top 5. Cały katalog Eyre ma obecnie ponad miliard streamów.

**********
Listen to „L.O.V.(e)” by Ella Eyre

Author: Artmundus