Wilk i Król przesłuchują Wojciecha Chmielarza

W czwartek 28 maja Big Book Cafe zaprasza na kolejne spotkanie on-line w cyklu Big Book Cafe na Żywo. Tym razem gościem będzie jeden z najpopularniejszych polskich autorów kryminałów – Wojciech Chmielarz. Spotkanie „W dwa ognie” będzie miało nietypową formę. Będzie również okazją do zamówienia książek autora z dedykacją.

Wojciecha Chmielarza w ogień pytań wezmą Anna Król i Paulina Wilk. Pytać będą na zmianę, z dowcipem i w formie quizu, którego przebieg różnie może się potoczyć. Z czego składa się świat wyobrażeń poczytnego pisarza? Czego szuka u swoich bohaterów? Co każda kolejna książka w nim zmienia? Padną też pytania o to, co w książkach autora niekryminalne.

Oglądający transmisję na żywo będą mogli wziąć udział w spotkaniu i zadawać pytania w komentarzach na Facebooku. Spotkanie oglądać można na Facebooku Big Book Cafe oraz na kanale You Tube w czwartek 28 maja o godz. 19.00.

Czwartkowe spotkanie to także okazja, żeby zamówić książkę i otrzymać autograf autora! Piszcie na: ksiegarnia@bigbookcafe.pl i wybierzcie sposób dostarczenia (dowóz, przesyłka pocztowa albo odbiór osobisty). Polecamy zwłaszcza najnowszą powieść autora, „Wyrwa“, oraz znakomite „Żmijowisko“. Informacje o dostępności innych tytułów autora pod numerem telefonu: 790606875.

**********
Big Book Cafe invites to the online meeting with Wojciech Chmielarz

Author: Artmundus