Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix

Viki Gabor nagrała utwór „Wznieść się chcę” – singiel promujący nowy film animowany Netflix „Wyprawa na Księżyc”!

Młoda wokalistka, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, nagrała polski cover piosenki „Rocket to the Moon”. Utwór pochodzi z najnowszego filmu „Wyprawa na Księżyc” w reżyserii słynnego animatora Glena Keane’a (twórcy m.in. „Małej Syrenki” i „Pięknej i Bestii”). Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.
Premiera filmu „Wyprawa na Księżyc” już 23 października na Netflix.

Viki Gabor – Wznieść Się Chcę (z filmu Netflix “Wyprawa Na Księżyc”) – LINK

Opis filmu:
Zdeterminowana i bystra dziewczynka buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń. Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem filmowiec i animator Glen Keane, a za produkcję odpowiadają Gennie Rim i Peilin Chou. „Wyprawa na Księżyc” to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni.

Viki Gabor urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Polsce. To jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. W 2019 r. wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jako jedna z niewielu młodych polskich artystów miała okazję występować za granicą podczas trasy koncertowej Lighthouse Tour zorganizowanej przez brytyjski zespół Bars and Melody. Jej single „Superhero” oraz „Ramię w ramię” (nagrany w duecie z Kayah) osiągnęły status Podwójnej Platynowej Płyty, a „Getaway” – Złotej Płyty. Viki była w tym roku nominowana do Fryderyków w trzech kategoriach: Fonograficzny debiut roku, Utwór roku („Superhero”) oraz Teledysk roku („Superhero”). 4 września ukazał się jej pełnowymiarowy debiutancki album „Getaway (Into My Imagination)”.

**********
Viki Gabor recorded a song promoting the movie “Expedition to the Moon” Netflix

Author: Artmundus