Faustyna Maciejczuk kontynuuje świetną passę i wydaje kolejny singiel. Posłuchaj utworu “Chwile”

Faustyna Maciejczuk po wzięciu udziału w projekcie FONOBO Pitcher nie zamierza wyhamować ani na chwilę i już wydaje kolejny singiel. Po znanych już słuchaczom kawałkach “W mojej głowie” i “Czas” artystka wypuszcza swoje “Chwile” – LINK

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak “Korczak” i “Skrzypek na dachu” oraz w operze “Traviata”. Obecnie studiuje naukowe aspekty muzyki. Pragnie też dać słuchaczom więcej siebie proponując im autorskie piosenki.

Udział Faustyny w projekcie FONOBO PItcher okazał się dużym sukcesem i zwrócił na śliczną artystkę uwagę wielu odbiorców spragnionych świeżej i bezpretensjonalnej muzyki. Młoda i energiczna dziewczyna poszła za ciosem i zaraz po singlu “W mojej głowie” wydała kolejny pt. “Czas”. Jej fani nawet nie zdążyli się zdrzemnąć, a już dostają kolejny numer Faustyny – “Chwile”.

Kawałek jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, w tym na playlistach Pitcher. Do piosenki powstało słodkie lyric video, które znajdziecie na oficjalnym kanale VEVO Faustyny.

**********
Watch new video clip by Faustyna Maciejczuk

Author: Artmundus