Carla Fernandes idzie po swoje w „Hasta La Vista”

Carla Fernandes prezentuje najnowszy singiel „Hasta La Vista” i kolejny raz udowadnia, że jest prawdziwą Power Girl!

„Hasta La Vista” to już piąty singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych „Jungle” z ponad milionem wyświetleń na Vevo czy „Entera” – w duecie z Mattem Hunterem. Nieprzypadkowo Carla tworzy i śpiewa w języku angielskim – artystka ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie, dlatego nowoczesny, pełen słońca pop to jej żywioł. Nie inaczej jest w przypadku „Hasta La Vista”, o którym Fernandes mówi:
Singiel „Hasta La Vista” opowiada o rozstaniu i o tym, że można – a nawet trzeba – iść dalej. Jest to piosenka, która ukazuje girl power i sugeruje, aby nigdy się nie poddawać. Chciałabym, aby ten przekaz towarzyszył wszystkim moim słuchaczom wtedy, kiedy nie będzie układało się po ich myśli. Jest to dla mnie kolejny krok w mojej muzycznej przygodzie, zgodny i spójny z tym, co prezentowałam słuchaczom wcześniej oraz z tym, co gra mi w sercu. Praca nad tym materiałem dała mi wiele satysfakcji i możliwość odsłonięcia kolejnej części swojej osoby.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Dawida Ziemby – LINK.

Carla tak wspomina pracę nad klipem:
Teledysk zrealizowany jest na światowym poziomie! Nietuzinkowa lokalizacja, piękne stylizacje i towarzyszące temu emocje stworzyły naprawdę piękny obrazek, który – mam nadzieję – zostanie entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Praca przy tworzeniu zarówno utworu, jak i wideoklipu, to była dla mnie przyjemność. Chciałam nimi przekazać dobrą energię i pokazać jak iść przez życie z głową podniesioną do góry – mam nadzieję, że mi się udało.

*********
Watch new video clip by Carla Fernandes

Author: Artmundus