Bułgarska gwiazda ALMA prezentuje nowy utwór „My Mama Told Me”

Młoda i utalentowana ALMA, znana ze swojego romantycznego i popowo-melancholijnego brzmienia, prezentuje swój piąty singiel “My Mama Told Me” – projekt, który stworzyła razem z jednym z topowych bułgarskich producentów i hip-hopowców, Pavellem.

Jest to utwór taneczny o wzburzonych latach młodości i błędach, które młodzi ludzie popełniają na drodze do poszukiwania własnej tożsamości. Premierę będzie miał również teledysk, który został nakręcony w opuszczonej szkole. ALMA budzi się tam we śnie, w którym ona i jej tańczące cienie dają upust jej najskrytszym myślom. Z jednej strony miła i słuchająca się rodziców, a z drugiej buntownicza, igrająca z diabłem.

Posłuchaj singla TUTAJ.

Poprzedni utwór ALMY- “Be Alright”- ballada o miłości i nadziei, powstała podczas pierwszych tygodni pandemii. Piosenka ta, przez 16 tygodni z rzędu, utrzymywała się na oficjalnej, bułgarskiej liście przebojów najczęściej granych utworów w stacjach radiowych. Zadebiutowała także na listach przebojów w 40 krajach, między innymi, w Polsce, Rosji, Niemczech, Włoszech, Rumunii, Grecji, Turcji i Ukrainie.

ALMA pierwszy raz podbiła serca słuchaczy wydając swój debiutancki singiel “Perfect”. Utwór odniósł radiowy sukces w Polsce, Rosji i Grecji, a także zdobył pierwsze miejsce wśród najczęściej granych piosenek w Bułgarii w 2019 roku.

*********
Bulgarian star – ALMA presents the new song “My Mama Told Me”

Author: Artmundus