Paweł Tur prezentuje debiutancki album “Wilk”

W niedzielę, 20.10.2020 r. Paweł Tur oddał w ręce fanów swój debiutancki album pt. „Wilk” zawierający 15 historii muzycznych, które Paweł postanowił zaprezentować światu. Teksty utworów stworzył Wojciech Nowak, a tytułowy tekst do utworu „Wilk” napisał samodzielnie Paweł Tur, za muzykę odpowiadają min. Paweł Tur, Krzysztof Witos, Adrian Owsianik i Paweł Jakimiak.

Paweł to wspaniały muzyk, wokalista, artysta, który kocha scenę ze wzajemnością. Od lat towarzyszy mu gitara, która jest jego znakiem rozpoznawczym. Tytułowy „Wilk” to Paweł, chłopak z sąsiedztwa głodny wyzwań, z niezaspokojonym apetytem muzycznym.

Paweł przygotował wiele niespodzianek dla swoich fanów z okazji wydanego albumu, m.in. do pierwszego nakładu albumu dołączone jest 25 wyjątkowych wizytówek, które pozwolą fanom przy zakupie albumu otrzymać spersonalizowaną, ekskluzywną niespodziankę, jakiej jeszcze nikt w Polsce nie przygotował.

Paweł Tur – “Wilk” – LINK

Do chwili obecnej ukazały się trzy single: „Tanki”, „Sen na jawie” i tytułowy „Wilk” wraz z video klipami, które dopracowane są w każdym szczególe, z ogromnym powodzeniem przekroczyły ponad 3 miniony odtworzeń na Kanale You Tube Pawła – LINK

Poligrafia albumu jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, ekskluzywny czarny zamszowy box ze złotymi przetłoczeniami to dopiero początek uczty dla oczu, we wspomnianym boxie znajduje się złota płyta, książeczka z tekstami i zdjęciami Pawła, a to jeszcze nie koniec, bo każdy kto zakupi album, otrzymuje naklejkę, pocztówkę i plakat ze zdjęciem Pawła.

Tak ekskluzywnego i dopracowanego pod każdym względem albumu nie było jeszcze na rynku muzycznym.

**********
“Wilk” the first album by Paweł Tur on sale!

Author: Artmundus