Zgłoś się do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów ogłosili datę kolejnej edycji. Czwarta odsłona imprezy odbędzie się 19 grudnia 2020 r. tradycyjnie w Promie Kultury Saska Kępa w Warszawie. Zgłoszenia można przesyłać do 20 listopada br.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Szlakiem Bardów to impreza o charakterze cyklicznym, która daje szansę uzdolnionym muzycznie młodym twórcom, autorom i wykonawcom na zaistnienie w szerszej świadomości słuchaczy i odbiorców mediów. Jednocześnie jest dla nich okazją do skonfrontowania swoich zdolności z umiejętnościami rówieśników z zagranicy i poddania ich ocenie profesjonalnego jury w konkursie talentów.

Występy uczestników oceniają przewodniczący jury Krzysztof Tyniec – aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, legenda Kabaretu Olgi Lipińskiej, Sebastian Bujak – dyrektor ds. wydawniczych wytwórni muzycznych MTJ i FONOBO Label, Marcin Kunicki – dziennikarz Telewizji Polskiej. Na zwycięzców i laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne, a dla jednego z nich nagroda specjalna ufundowana przez wytwórnię muzyczną MTJ – realizacja, produkcja, wydanie i promocja autorskiego singla. W poprzednich latach zostały nią wyróżnione Zuza Wiśniewska, Monika Kowalczyk oraz Paulina Pytlak.

Czwarta już edycja festiwalu odbędzie się 19 grudnia 2020 r. w Promie Kultury Saska Kępa w Warszawie. Gwiazdą wieczoru będzie Marian Opania, który wystąpi ze swoim recitalem. Organizatorzy zachęcają do spróbowania swoich sił i nadsyłania zgłoszeń, zapewniając, że festiwal odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym i będzie transmitowany na żywo w Internecie.

Zgłoś się do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów – LINK
Dowiedz się więcej o festiwalu – LINK

**********
Apply to Międzynarodowy Festiwal Piosenki Szlakiem Bardów (Bards Trail International Song Festival)

Author: Artmundus