Teledysk do „How Low Can You Go” LP już dostępny!

Po premierze utworu „How Low Can You Go”, LP prezentuje teledysk do tego utworu! – LINK

Eric Maldin – reżyser klipu: “Dla mnie How Low Can You Go to refleksja nad przeszłością i podróż do przyszłości. Zależało mi na zgłębieniu metaforyki dotyczącej przemyśleń związanych z doświadczeniem z przeszłości. W Meksyku ludność z wielkim szacunkiem odnosi się do życia pozagrobowego, więc pomyślałem, że jest to coś, czym także chciałbym się zająć. Bardzo chciałem wpleść inspirację związaną z Dia De Los Muertos (pol. Dzień Zmarłych) w teledysk.
Z LP współpracowało się świetnie. Była niezwykle otwarta na moje koncepcje, jednocześnie podrzucając mi wiele ciekawych, kreatywnych pomysłów. Bardzo dziękuję artystce i całemu zespołowi za to, że udało nam się w trakcie pandemii bezpiecznie stworzyć ten projekt.”

LP dodaje: “Klip zabiera nas w podróż przez to, czym ta piosenka jest zainspirowana- szalone, burzliwe noce, których doświadczyłam i ludzie, których spotkałam. Czasami, nawet jeśli z daną osobą spędziliśmy mało czasu, robi ona na nas duże wrażenie i zostawia w nas cząstkę siebie. Było także wiele momentów, w których obrałam konkretną ścieżkę, co zmieniło moje życie i doprowadziło mnie do granicy dobra i zła oraz potencjalnych konsekwencji każdej z decyzji. Ten klip to fantazja tego, czego oczekiwałam w jednym z takich momentów.”

**********
„How Low Can You Go” – watch new video clip by LP

Author: Artmundus