DARA- wschodząca gwiazda pop z nowym utworem “Cold as Ice”!

Bułgarska gwiazda pop DARA rozpoczyna Nowy Rok z przytupem, wydając singiel “Cold As Ice”. Numer został napisany przez utalentowaną 22-latkę oraz takich artystów jak: Jungleboi (Rihanna, ZAYN, Black Eyed Peas, Craig David, R3HAB), Fabian Torsson i YNGA. Żeby tchnąć życie w utwór, DARA połączyła siły z topowym bułgarskim reżyserem (Rikk Antonov), który stworzył zmysłowy klip pełen niesamowitych sekwencji tanecznych.

“Cold As Ice” to kolejny singiel, zaraz po hicie “Ai Ai”- ten zawojował listy przebojów w Bułgarii, utrzymując się 6 tygodni na #1 miejscu oficjalnej listy Airplay i łącznie 16 tygodni w TOP 10 – LINK.

Niepokorna i bezkompromisowa DARA plasuje się w czołówce bułgarskiej sceny muzycznej. Charakterystyczny głos, styl i niesamowita charyzma spowodowały, że DARA stała się jedną z głównych trendsetterek wśród bałkańskich i bułgarskich gwiazd pop. Jako artystka wytwórni Virginia Records, osiągnęła 4,4 miliona streamów na Spotify i ponad 70 milionów odsłon klipów. Wszystkie jej utwory znalazły się na #1 bułgarskiej oficjalnej listy Airplay.

DARA zadebiutowała w 2016 roku z wpadającym w ucho singlem “K’vo Ne Chu”. Artystka została także laureatką bułgarskich nagród muzycznych (Bulgarian Annual Music Awards) w kategorii “Najlepsza Artystka” (“Best Female Artist”). Od tego momentu, kariera DARY nabrała rozpędu zarówno w kraju, jak i za granicą, a jej ostatnie hity 2020 roku “Ai Ai” (“Fire”) i “MAMACITA” zdecydowanie umacniają jej pozycję na rynku.

DARA miała okazję współpracować już z tak topowymi producentami muzycznymi jak: Chris Young, Jungleboi, Yoad Nevo, czy Monoir.

**********
DARA- rising pop star with new song “Cold as Ice”!

Author: Artmundus