Karin Ann z nowym singlem “babyboy”

Niecały rok po wydaniu swojego pierwszego singla, słowacka piosenkarka Karin Ann znajduje się na dobrej drodze do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu. Dzisiaj artystka zaprezentowała swój trzeci anglojęzyczny singiel – “babyboy”!

Niecały rok po wydaniu swojego pierwszego singla, słowacka piosenkarka Karin Ann znajduje się na dobrej drodze do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu. W bardzo krótkim czasie udało jej się wzbudzić zainteresowanie The New York Times, niemieckiej gazety Bild, czy europejskiej stacji MTV. Karin Ann, która będzie miała również przyjemność wystąpić na wyprzedanej trasie koncertowej sanah, wydaje właśnie swój trzeci, anglojęzyczny singiel “babyboy”.

Karin Ann – “baby boy” – LINK

Utwór ten został wyprodukowany przez Tomi Popoviča oraz Matta Schwartza- producenta Yungblud. Karin Ann kontynuuje w nim przekazywanie emocji związanych z młodością. Piosenka ta jest metaforą dialogu: “w tekście przedstawiony, jest chłopak (babyboy), który reprezentuje nasze społeczeństwo oraz młoda kobieta, która jest alegorią młodych ludzi próbujących uczynić ten świat lepszym, nawiązujących dialog. Nie podoba jej się hipokryzja większości, brak tolerancji i pogwałcanie praw mniejszości”- mówi Karin Ann.

“babyboy, i’m not your baby and i’ll never be” (tłum: “chłopaku, nie jestem twoja/ twój i nigdy nie będę”) – śpiewa w refrenie Karin Ann. Próbuję przez to przekazać, że młodzi ludzie nie chcą dostosowywać się do norm i wymagań reszty społeczeństwa tylko dlatego, że ktoś wymyślił je lata temu. Społeczeństwo rozwija się, czego naturalną koleją rzeczy jest potrzeba zmiany. Chociażby w kwestii płci, orientacji seksualnej czy rasy”- zakończyła piosenkarka.

Premiera teledysku do “babyboy” już 26 lutego!

**********
Karin Ann presents new single “baby boy”

Author: Artmundus