sanah ujawnia wszystkie twarze Irenki! Znamy już wszystkie szczegóły wszystkich nośników fizycznych drugiej długogrającej płyty sanah „Irenka”

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój nowy materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu (7 maja b.r.) w ręce fanów trafia jej drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz”, „Proszę pana”). Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promują single “No sory” i aktualny zdobywca szczytów wszystkich możliwych list przebojów – „Ale jazz!” nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino.

Album ukazuje się w wersji cyfrowej oraz w 4 wersjach fizycznych – na 1 CD, w wersji Deluxe 2CD (z 6 dodatkowymi utworami, m.in. dostępnymi dotychczas tylko na winylu BUJDA), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na BUJDZIE) oraz limitowanym Super Deluxe Box – z albumem na winylu i 2CD, dwoma dodatkowymi krążkami CD z rarytasami m.in. z remixem “Invisible dress (Maro Music x Skytech Remix)”, slipmatą pod winyl, zestawem stylowych pocztówek i niespodziankami od sanah.

Wszystkie nośniki fizyczne płyty „Irenka” można już teraz zamówić TUTAJ.

Tracklista Deluxe 2CD:
CD1:
1. puk puk
2. Co ja robię tutaj
3. No sory (to dłuższe)
4. To koniec
5. Warcaby
6. 2:00
7. Interludium
8. Irenka
9. BUJDA (większa!)
10. wars
11. etc.
12. ten Stan
13. Ale jazz! z Vito Bambino
14. To był dobry dzień

CD2:
1. etc. (na disco)
2. Oczy
3. duszki
4. Pożal się Boże
5. No sory (wersja alternatywna)
6. Kapela gra

**********
sanah reveals all of Irenka’s faces! We already know all the details of all physical carriers of the second long-playing album sanah “Irenka”

Author: Artmundus