Pola Chobot & Adam Baran wydali nowy minialbum “Trzeba mi”

Pola Chobot & Adam Baran nagrali nowy minialbum. EPka “Trzeba mi” jest dostępna w serwisach w serwisach cyfrowych oraz na nośnikach fizycznych.

Pola Chobot & Adam Baran – Trzeba mi:
serwisy cyfrowe: https://backl.ink/145684650
CD: https://www.mtj.pl/sklep/trzeba-mi-ep/

Pola Chobot & Adam Baran to jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia polskiej alternatywy. Dziki, nierozłączny organizm muzyczny. Pola jest wokalistką, pianistką, autorką słów i muzyki, Adam to gitarzysta i autor muzyki, spinający wszystko w całość. Zadebiutowali w listopadzie 2019 roku świetnie przyjętym albumem pt „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?”. Ich muzyce towarzyszy aura nieoczywistości, transowości i niepokoju. Charakterystyczna przestrzeń łączy się z gitarowym riffem i poetyckością słów. Gra znaczeń, zabawa konwencją i ciągłe poszukiwanie nowych środków wyrazów. Koncerty duetu to improwizacyjna, wybuchowa dawka energii pełna skrajnych emocji.

Ich nowy minialbum pt. “Trzeba mi” zwiastuje nieznany dotąd kierunek w twórczości duetu, który, nie rezygnując z eksperymentowania, organicznych brzmień i gitarowych riffów, znanych z debiutu, rozwija swój język, reinterpretując rzeczywistość na swój własny, niepowtarzalny sposób. Artyści opisują go jako poetycki komunikat zmiany oraz opowieść o początku i końcu. O odradzaniu się i stwarzaniu na nowo.

Minialbum “Trzeba mi” ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label. Na oficjalnym kanale YouTube wydawnictwa dostępne są dwa teledyski promujące nową EPkę Poli & Adama – do utworów “Kurz” oraz “Trzeba mi”.

“Kurz” – LINK
“Trzeba mi” – LINK

**********
Pola Chobot & Adam Baran released new mini-album “Trzeba mi”

Author: Artmundus