Twenty One Pilots wydadzą nowy album. Będzie wydarzenie online.

Duet z Ohio zapowiada nowy album, który nosić będzie tytuł “Scaled And Icy”.
Pierwszy singiel “Shy Away” pojawi się już 21 maja.
Dostępny w przedsprzedaży “Scaled And Icy” to pierwszy album studyjny Twenty One Pilots od trzech lat po albumie “Trench”, który m.in. Stanach Zjednoczonych uzyskał status platynowej płyty.
Oprócz wydania nowego albumu Twenty One Pilots ogłosiło również swoje pierwsze w historii wydarzenie online „Twenty One Pilots – Livestream Experience”, które zostanie wyemitowane w piątek 21 maja o 20:00 czasu amerykańskiego.
„Twenty One Pilots – Livestream Experience” będzie debiutem na żywo utworów z „Scaled And Icy”. Bilety na to wydarzenie trafiły do sprzedaży dzisiaj na live.twentyonepilots.com, gdzie zespół uruchomił również specjalną wirtualną prezentację.
Napisany a także w dużej mierze wyprodukowany przez Josepha w ciągu ostatniego roku w okresie izolacji w domowym studiu artysty „Scaled And Icy” jest wynikiem zdalnych wirtualnych sesji, podczas których zespół nagrywał na odległość i przesiąknięty jest emocjami roku 2020 jakimi były i nadal są niepokój, samotność, nuda i zwątpienie. Tyler i Josh musieli zrezygnować z regularnych sesji studyjnych, ale osiągnęli nowy poziom wykonawstwa, przyjmując bardziej pomysłowe i odważne podejście do pisania utworów. Rezultatem tych doświadczeń jest album, który przezwycięża trudności i stawia na te możliwości o których warto pamiętać w tym tak trudnym czasie.

Author: Monika Gąsiorek