SONAR wydał trzecią płytę! Czy będzie kolejna nominacja do Fryderyków?

Na tę płytę czekali wszyscy miłośnicy muzyki elektronicznej w Polsce. Po trzech latach od wydania kultowy album „Torino” SONARA doczekał się następcy. “S3” jest już w sklepach i w serwisach cyfrowych.

Elektryzujący duet powrócił pod skrzydłami nowej wytwórni, ze świeżymi pomysłami i przede wszystkim z premierowym materiałem. Wydany w FONOBO Label „S3″ to album, na który fani Leny i Łukasza czekali długo, ale naturalnie gra była warta świeczki. Nowe utwory odsłaniają świeże i pulsujące taneczną energią oblicze zespołu i odkrywają przed słuchaczami paletę niespotykanych dotychczas w twórczości SONARA inspiracji.

Na nowej płycie, dzięki takim utworom jak “Wiadomo”, “VHS”, “50/50” czy “Do dna”, zespół wskoczył na zupełnie inny level i wyprowadził swoją muzykę na fascynujące tereny. Podobnie jak ponad dwa lata temu “Torino”, tak samo “S3” zdecydowanie zasługuje przynajmniej na nominację do Fryderyka.

Autorami okładki płyty są fantastyczni Mateusz Holak, Łukasz Dziewic i Nina Ornatkiewicz, a zdjęcia SONAROWI zrobił jeden z najlepszych polskich fotografów, czyli Wiktor Franko.

Nowa płyta SONARA pt. “S3” ukazała się nakładem wytwórni FONOBO Label.

**********
SONAR released their third album! Will there be another nomination for Fryderyki prize?

Author: Artmundus