“Irenka” – drugi studyjny album sanah nareszcie w sprzedaży!

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów wydaje drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz”, „Proszę pana”).

Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promują utwory „No sory”, „Ale jazz!” nagrany w duecie z Vito Bambino, „2:00″ i „etc.” (w wersji oryginalnej oraz specjalnej – jako „etc. (na disco)”. Podobnie jak w przypadku poprzedniej płyty, w momencie premiery „Irenki” do sieci trafia teledysk/wizualizacja do każdego utworu z płyty.

Album ukazuje się w wersji cyfrowej i 4 wersjach fizycznych: standardowej (1CD z 14 utworami) , deluxe (2CD z bonusowym krążek z utworami znanymi z winyla “BUJDA” i dodatkową piosenką „Kapela gra”), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na “BUJDZIE”) oraz w wersji Super Deluxe Box – z albumem na winylu i 2CD, dwoma dodatkowymi krążkami CD i rarytasami.

Posłuchaj płyty w serwisach streamingowych – LINK

sanah – “etc” – LINK

Tracklista (wersja deluxe i cyfrowa):
1. puk puk
2. Co ja robię tutaj
3. No sory (to dłuższe)
4. To koniec
5. Warcaby
6. 2:00
7. Interludium
8. Irenka
9. BUJDA (większa!)
10. wars
11. etc.
12. ten Stan
13. Ale jazz! z Vito Bambino
14. To był dobry dzień

1. etc. (na disco)
2. Oczy
3. duszki
4. Pożal się Boże
5. No sory (wersja alternatywna)
6. Kapela gra

**********
“Irenka” – sanah’s second studio album finally on sale!

Author: Artmundus