Zespół Under The Shower w FONOBO Pitcher. Posłuchaj singla “Tęskno”.

Do grona zespołów odkrytych przez projekt FONOBO Pitcher dołączył rockowy zespół Under The Shower. Ich nowy singiel pt. “Tęskno” jest już dostępny w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label.

Under The Shower to wrocławski zespół przyjaciół grających rocka. Jego członkowie inspirują się m.in. współczesnym brzmieniem z zagranicy i odwołują się do takich kapel jak chociażby Arctic Monkeys. Utwór “Tęskno” to efekt ich konsekwentnej pracy i wieloletniego doskonalenia umiejętności. Dzięki niemu grupa ma nadzieję wypłynąć na szerokie wody.

Under The Shower – “Tęskno” – LINK

**********
FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl, Kulturalne Media oraz Akademia Menedżerów Muzycznych.

**********
Under The Shower at FONOBO Pitcher. Listen to the single “Tęskno”.

Author: Artmundus