Poznaj premiery literackie Big Book Festival!

Big Book Festival to pierwsze w tym roku wydarzenie literackie, które da możliwość osobistego kontaktu z pisarzami. Podczas 9. edycji międzynarodowego festiwalu czytania zobaczycie około 100 gości: pisarzy, muzyków i artystów. Spotkacie się z autorami aż 12 premier literackich, między innymi: Anną Cieplak, Katarzyną Puzyńską, Sylwią Zientek, Bogusławem Chrabotą, Ryszardem Ćwirlejem, Jagną Ambroziak, Marzeną Mróz-Bajon, Maciejem Grzenkowiczem, Małgorzatą Gołotą czy Dionisiosem Sturisem.

Zaplanowaliśmy aktorskie czytania fragmentów 12 książek m.in. o Grecji, domach pisarzy, tycipaństwach, fikcyjnych zbrodniach, polskich artystkach w Paryżu czy wyspie trędowatych, a także rozmowy o tych książkach i ich podpisywanie przez autorów. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście w Big Book Cafe oraz Centrum Łowicka na warszawskim Mokotowie, zrealizujemy transmisje z premierowych spotkań. Możesz je oglądać na https://bigbookfestival.pl/ oraz na You Tube w kanale Big Book Cafe & Festival. Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami!

Zapraszamy już do zamawiania premier z autografem w przedsprzedaży, w uwagach do zamówienia możesz wpisać tekst dedykacji, na jakiej Ci zależy. Już dziś przygotuj się na Big Book Festival! Uwaga, część książek dostępna będzie dopiero w czerwcu, to najświeższe nowości – LINK.

*********
Discover the literary premieres of the Big Book Festival!

Author: Artmundus