Ga-Ga Zielone Żabki i Bang Bang w Warszawie na Letniej Scenie Voodoo Club

W najbliższą niedzielę, 06. czerwca 2021 na letniej scenie klubu Voodoo w Warszawie zagrają zespoły Ga-Ga Zielone Żabki oraz Bang Bang

wejście : 18:00
start : 19:00

Bilety: 30 zł przedsprzedaż (można zamawiać przez maila gagazz.sklep@gmail.com do 03.06) / 40 zł na wejściu w dniu koncertu

*****
ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. W 2005 roku do składu dołączył Lisu w tym czasie doszło do połączenia zespołów pod podwójną nazwą GA-GA ZIELONE ŻABKI.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!

*****
Pochodzący z podwarszawskiego Legionowa BANG BANG jest jedną z najstarszych grających bez przerwy polskich kapel punkowych.

Zespół gra melodyjnego punka 77 czyli punka przenikającego się z rock’n rollem inspirowanego pierwszą falą brytyjskiego punk rocka. Oprócz własnych kompozycji zespół wraca często do standardów punkowych i rock’n rollowych lat siedemdziesiątych.

Po roku 2000 zespół własnym sumptem nagrał i wydał dwa dema, a następnie przy współpracy z wytwórnią Jimmy Jazz Records wydał trzy płyty: Rozdarcie (2006), To Legionowo (2009), Złe dzielnice (2014).

Od 2017 nowym nabytkiem jest wokalista Piotr GORYL Wiliński. W grudniu 2019 pojawiała się płyta “Nasza Załoga” wydana przez Bang Bang Productions.

UWAGA!!!

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.

Wydarzenie na FB – LINK

**********
Ga-Ga Zielone Żabki and Bang Bang will play on Summer Stage of Voodoo Club in Warsaw on June 6th

Author: Artmundus