DARA prezentuje teledysk do nowego singla „Thunder”

DARA prezentuje klip do swojego najnowszego singla “Thunder”! Utwór inspirowany jest latami 80., ale jednocześnie zachowuje nowoczesne brzmienie.

Singiel, którego premiera miała miejsce tydzień temu, trafił na ponad 20 międzynarodowych playlist w serwisach streamingowych m.in. w Polsce, Rosji, Niemczech, Szwajcarii, czy na Węgrzech. Po nieco ponad tygodniu od premiery, utwór jest jednym z najczęściej granych singli w jej rodzimej Bułgarii. Teraz DARA po raz kolejny zaskakuje – tym razem teledyskiem do „Thunder” – LINK.

W klipie artystka przemienia się w postacie ze snu całkiem zwyczajnej dziewczyny. Przeskakuje pomiędzy różnymi rzeczywistościami niespodziewanie zmieniając też swój wizerunek – od super bohaterki, poprzez urzekającą artystkę cyrkową aż do astronautki, która podziwia wszechświat.

„Ten projekt to kombinacja mocnej, dynamicznej piosenki i świetnego wideo, które uderzają z wielką mocą – dokładnie tak jak grzmot (Thunder). Jestem bardzo dumna z efektu końcowego” – mówi DARA.

Klip kręcony był w 4 lokalizacjach przez ponad 20 godzin. Reżyserem obrazu jest Stefan Marinov-Buddubbaz, a DOP – Petko Andonov.
„To prawdziwa przyjemność pracować z DARĄ i bardzo się cieszę, że wraz z całą naszą ekipą udało nam się wyciągnąć prawdziwy artyzm i energię z tej wspaniałej artystki” – komentuje Buddubbaz.

**********
Watch new video clip by DARA

Author: Artmundus