Życie tworzy najciekawsze scenariusze! Dlaczego kobiety telewizji piszą powieści? – spotkanie w Big Book Cafe

Życie tworzy najciekawsze scenariusze! O tym, jak praca w telewizji ma się do pisania powieści i dlaczego trzy spełnione zawodowo kobiety telewizji, filmu i show-biznesu zajęły się literaturą, opowiadają:
ZUZANNA DOBRUCKA,
BEATA HARASIMOWICZ,
KATARZYNA KALICIŃSKA
Rozmowę poprowadzi ANNA DMOWSKA

3 sierpnia, WTOREK, godz. 19.00
Przyjdź do BIG BOOK CAFE osobiście lub oglądaj LIVE na Facebooku – LINK
Potem także na You Tube Big Book Cafe
Partner wydarzenia: Wydawnictwo Słowne

Trzy związane z telewizją specjalistki: Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz i Katarzyna Kalicińska, pierwszą powieść o trzech przyjaciółkach z telewizji wydały jesienią ubiegłego roku. Tego lata powracają z kontynuacją losów swoich przebojowych bohaterek.

Jeśli pracujesz w telewizji, gala Złotych Kamer to dla ciebie najważniejszy wieczór roku. Ale dla Wiktorii, Laury i Agaty, znanych z brawurowej powieści „I ja ciebie też!“, będzie znaczył o wiele więcej. Trzy przyjaciółki niezmiennie starają się łączyć karierę w telewizji z życiem rodzinnym i porywami serca. Czasem wynika z tego niezły bałagan, ale zawsze jest wesoło.

O autorkach:
ZUZANNA DOBRUCKA – wie wszystko o telewizji, starociach, przedwojennych piosenkach i Cyganach. Założycielka i pierwsza szefowa TVP Rozrywka. Razem ze swoimi psami prowadzi profil instagramowy: @psiglupy.

BEATA HARASIMOWICZ – wie wszystko o telewizji, ortografii, polskich filmach i medycynie bardzo niekonwencjonalnej. Reżyserka wszystkich dobrych programów kabaretowych XXI wieku.

KATARZYNA KALICIŃSKA – wie wszystko o telewizji, aktorach, serialach i relacjach międzyludzkich. Autorka bestsellerowych powieści „A miało być tak pięknie!” i „Abonent czasowo niedostępny”. Producentka serialu „Dom nad rozlewiskiem”.

O pierwszej powieści cyklu:
Zabawne jak „Bridget Jones”, inteligentne i przewrotne jak „Notting Hill”, wzruszające jak „To właśnie miłość”! – Adek Drabiński, reżyser serialu „Dom nad rozlewiskiem”.

**********
Life creates the most interesting scenarios! Why do television women write novels? – meeting at the Big Book Cafe

Author: Artmundus