Idalia – nadchodzi nowy głos młodego pokolenia

Dziewczyna o nieziemskim głosie- tak można określić nastoletnią debiutantkę Idalię, która bardzo świadomie stawia swoje pierwsze kroki na rynku muzycznym z singlem pt: „Słońce”. Niebanalna postać, pełna naturalnego piękna i talentu. Jest nowym objawieniem w muzyce pop. Jedno jest pewne, Idalia to nowy głos młodego pokolenia i wszystkie znaki wskazują na to, że młoda artystka na stałe zagości w naszej muzycznej świadomości, podbijając serca słuchaczy.

„Słońce” to wakacyjny singiel, który łączy w sobie: młodość, innowacyjność, niespotykaną wrażliwość i wielki głos artystki. To szlachetny, popowy utwór, pełny słonecznej energii i artystycznej magii – LINK.

Jak mówi artystka:
Moje „Słońce” daje mi szczęście i siłę – to chciałam przekazać swoim odbiorcom, nagrywając utwór w studio. Dziś, w zwariowanym i lekko zagubionym świecie to „ Słońce” daje Nam światło, za którym warto podążać, nie błądzić, walczyć o siebie i o swoje marzenia.

Dlatego uśmiecham się kiedy o nim myślę. Zamykam oczy i czuję ciepło promieni na swojej twarzy… Mam nadzieję, że moi słuchacze również poczują to u siebie, słuchając mojej piosenki!

Idalia pracuje nad kolejnymi utworami, które ukażą się już niedługo!

**********
Watch new video clip by Idalia

Author: Artmundus