Ukazał się singel “Podejdź” zapowiadający debiutancki mini-album warszawskiej grupy Fera zatytułowany “Morze”

Zespół Fera został założony we wrześniu 2020 roku w Warszawie. Od samego początku naszym celem było tworzyć muzykę szczerze, zgodnie z naszymi sercami, upodobaniami i z dużą dawką emocji. Nazwaliśmy się FERA, co oznacza bestię po łacinie, ponieważ chcemy zaskakiwać – a mamy do tego zestaw całkiem szalonych muzycznych charakterów.

Fera – “Podejdź” – LINK

Naszą siłą jest energia jaką wydzielamy grając ze sobą. Ta energia, w połączeniu z coraz lepszym zrozumieniem siebie nawzajem, wspólnych wartości i celów, sprawia, że współpraca nad kompozycjami jest efektywna, a wyniki tej współpracy zawsze są ekscytującymi kombinacjami stylów każdego z nas.

Podstawą naszego grania jest rock. Jest w naszej muzyce wszechobecny. Na mini albumie zatytułowanym “Morze” będzie 5 utworów, w których zauważycie również inspiracje funkiem, hard rockiem, rockiem alternatywnym, jak również i latino czy disco.

Już teraz obserwujcie nas na Facebooku. Słuchajcie naszego singla “Podejdź”. Nieście wieść, a już niedługo będziecie mogli zobaczyć pierwsze energetyzujące koncerty FERY w Warszawie”.

**********
Watch new video clip by Fera

Author: Artmundus